HakkımızdaEskişehir Beyaz Eşya Servisi uzun yılların vermiş olduğu iş tecrübesini siz müşterilerimizin bizlere güvenmesi sonucunda ayakta kalarak devam ettirmektedir.

Tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde müşterilerimizin arızalarına zamanında ulaşım ve arıza çözümlerinde müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümler sunarak kurulumuz siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.  Gezici Servis hizmetimiz sayesinde müşterilerimize Eskişehir, Eskişehir ilçeleri ve komşu illerinde hızlı bir şekilde sorunlarına çözüm olmaya çalışırken ihtiyaçlar doğrultusunda uzman teknik kadromuzu müşterilerimizin memnun olmaları için genişletmeye devam etmekteyiz.

Personel alımlarında siz müşterilerimizi düşünerek personel öz geçmişlerini dikkatlice inceleyerek markamızı zedelemeyecek öz güven ve güvenilir kişileri şirketimiz içerisinde barındırmaya özen göstermekteyiz. Evlerinizdeki eşyaları güvenle sorunlarını çözüyor ve evlerinize tekrardan bırakıyoruz.

 Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kombi gibi ürünlerin tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Bütün markaları kapsayan Beyaz eşya, kombiteknik servis hizmetleri, periyodik bakımları , yedek parça ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Tüm Markalara ve Modellere Teknik Servis Hizmetimiz Mevcuttur.

 

  • Çamaşır Makinesi Servisi,
  • Bulaşık Makinesi Servisi,
  • Buzdolabı Servisi
  • Kombi Servisi

       HER TÜRLÜ BEYAZ EŞYA ve KOMBİ BAKIM ONARIM  HİZMETİ VERMEKTEYİZ . 

Adres

Mamure Mahallesi Gazi Yakup Satar Caddesi No 74/ A
Eskişehir

© Copyright 2020 Eskişehir Beyaz Eşya Servisi. Bu web sitesi, bazı bilgilerin ve hizmetlerin sağlanması amacıyla ARGİŞ BİLİŞİM tarafından kurulmuştur.